~@# Lumea anime ^_^#*~
^_^ A venit vacanta!!!!! sa ne bucuram din plin de ea^_^
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
~@# Lumea anime ^_^#*~ | Inregistrare | Login
POZE ~@# LUMEA ANIME ^_^#*~
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lonely_32
 | Femeie 24 ani Valcea cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
Regina Vampirilor
Printesa Vampirilor
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 64
|
|
Sun o mare fana a fimului Twiligth asa ca ma-m gandit s-a fac un fic la inceput veti crede ca e plagiat,dar pe parcursul ficului nu ete asa atunci spor la citit
Episodul 1
M-a intind pe patul meu,cu asternuturi negru cu alb si m-a gandesc la sora mea si tatal meu.Va intrebati cine va vorbeste mai sus nu.Este timpul s-a ma prezint.Buna num,ele meu este Rozi swan,am 17 ani,ochii caprui ,parul saten inchis ,v-a vorbeam mai sus de sora mea si de tatal meu,pe sora mea o cheama Issabella Swan,dar toti i-i spunem Bella seamana cu mine si are si ea tot 17 ani are.Va intrebati de ce va-m vorbit doar de tata nu ,parinti nostri au divortat si nu ne place nici mie si nici lui Bella de el,asa ca ne-am hotarat sa- ne mutam in Forks cu tatal nostru.Bella a plecat inaintea mea.Eu maine plac.Dar eu nu v-am povestit doar o parte din povestea mea .Nu v-am zis cel mai nedorit lucru din viata mea,pe care doar Blla i-l stie. Partea in care nu v-am spus ca sunt vampir si mi-e greu s-a stau langa oamenii.Am fost transformata de matusa noastra care este si ea tot vampir,dar doar doua persoane stiu ceea ce ea este cu adevarat.Acelea sunt eu si Bella.Am fost transformata din cauza unui nenorocit care a profitat de mine.Cred ca e timpul sa ma bag in pat si s-a m-a prefac ca m-a culc pt ca mama m-a verifica mereu.M-a schimb de hainele de casa si le bag in valize si i-mi iau pijamalele si i-mi prind parul si m-a bag in pat
Scuze ca e mic dar episodul 2 va fi mai lung
Acum o poza.
aceasta este poze cu Rozi Swan
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Bibi
~~bebe micutz~~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
|
|
Nu ai pus "punct" la ultima propozitie. Poate ca aici: "Va intrebati cine va vorbeste mai sus nu." ar fi trebuit sa scri "Va intrebati cine va vorbeste mai sus,nu?" Pe la mijloc mi se ca ai o fraza mult prea lunga. E aceia in care ai spus despre Bella si taica-su. Puteai sa le pui in mai mule propozitii nu intr-un lunga. Parerea mea. Numerele se scriu cu litere nu cu cifre. (doar daca sunt ani lungi,asa stiam) In rest nu mi se pare plagiat si pare o idee interesanta. --------- Cu sinceritate Bibi
|
|
| pus acum 16 ani |
|